Verification: 7e6f7978ae60db12
Sepet

Pilli Kamera

 Kablosuz Pilli Güvenlik Kamerası F5 Kablosuz Pilli Güvenlik Kamerası 2,8mm Sabit Lens ile geniş görüş açısına sahiptir. Gece Karanlığında üstün gece görüş led leri sayesinde net görüntü çeker. Harici 128 GB kadar hafıza kartı desteğiyle uzun süre videolarınızı depolar. F5 Pill..
1.535,33TL
Vergiler Hariç:1.301,13TL
 F5 2 MP Dış Ortam  Pilli Güvenlik Kamerası F5 2 MP Dış Ortam  Pilli Güvenlik Kamerası  166 derece geniş açılı üzerinde dahili pır dedektörü sayesinde hareket anında kayıt ve bildirim özelliği olan iki yönlü ses destekli ve su geçirmez bir pilli kablosuz kameradır. Ge..
1.223,81TL
Vergiler Hariç:1.037,13TL
 F5 2 Mp Kablosuz Pilli Güvenlik Kamerası 2 MP Kablosuz Bataryalı Hareket Sensörlü Destekli Güvenlik Kamerası..
1.112,56TL
Vergiler Hariç:942,85TL
Ürünün Teknik Özellikleri F5 4MP Pili Kamera modeli H265 Codec Destekli Güneş Enerjili bir güvenlik kamerasıdır. Güneş enerjili kamera modellerinde bulunan tüm teknik özellikleri içinde bulunduran bu kamera bağ bahçe , inşaat sahası ve elektriğin mümkün olmadığı mekanların güvenlik ön..
1.958,10TL
Vergiler Hariç:1.659,41TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Pilli Kamera

 

Güvenlik konusu artık her geçen gün önemini arttırmaya devam ediyor. Günümüzde artık yalnızca iş yerlerinde değil evlerde ve pek çok farklı yerlerde de insanlar güvenliklerine çok fazla dikkat ediyorlar. Daha öncesinde bu konuda insanların karşılarına çok az alternatif çıkmasından dolayı elde edilen sonuçlar ne yazık ki isteklerin tam olarak karşılanmaması anlamına geliyor. Güvenlik için kamera kullanımı esnasında her bir detayının üzerinde durulmasının önemi son derece büyüktür. Gerekli olan ekipmanların olmaması durumunda ise kamera kullanımı ciddi bir sorun haline geliyordu. Şimdilerde ise pilli kamera modellerinin ön plana çıkmaya başlaması ile beraber ise farklı alternatifler arasından seçim yapmak çok daha kolay hale gelmiş oluyor.

 

Pilli Kamera Neden Kullanışlı?

 

Başta evler olmak üzere iş yerlerinde ya da elektriğin bulunmadığı yerlerde kamera kullanılmak istendiği zaman en iyi alternatif olan pilli kamera çeşitleri sayesinde artık kablosuz şekilde istenilen yerlerin korunması adına en iyi adımların atılması mümkün hale ulaşıyor. Kendi içinde farklı özellikleri içerisinde barındırmakta olan pilli kameralar, kolay bir şekilde kurulabilmesinden dolayı istenilen yerde sorunsuzca tercih edilebiliyor. Geniş görüş açısına sahip olan lensi ile beraber kurulduğu alanda istenilen bölgelerin en net şekilde görülmesini sağlıyor. Üstelik bu kameralar yalnızca gündüzleri iyi bir görüntü kalitesine sahip olmuyor. Aynı zamanda modeline göre gece görüş LED özelliği ile beraber çok daha net görüntülerin ortaya çıkması sağlanır.

 

Pilli Kamerada Görüntüler Uzun Süre Depolanır

 

Tamamen kablosuz yapıda olmasından dolayı pilli kamera modelleri için herhangi bir şekilde montaj ve kurulum gerektirmemektedir. Kabloya gereksinimi olmamasından dolayı da çok kısa bir süre içerisinde istenilen yerde rahatlıkla kullanılabilirler. Pilli kamera fiyatları ve pilli kameraların özelliklerine dikkat edildiğinde de görülebileceği üzere IP65 dış ortam standardına sahip olan pilli kameralar suya ve toza karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla kullanımı esnasında herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmayacaktır. Seçilecek olan pilli kamerada yer alan dahili hareket sensörü sayesinde yalnızca kameranın bulunduğu alandaki hareketlerin algılanması sağlanmamaktadır.

 

Pilli Kamera Neden Tercih Edilmelidir?

 

Aynı zamanda pilli kamera ilgili yerde kullanılmaya başlandığı zaman yapay zeka tanımlama ile beraber belirlenen hareketler konusunda kişi hızlıca bildirim alacaktır. İnsanların pilli kamera fiyatları konusunda en fazla akıllarında yer eden sorulardan bir tanesi pil ömrü oluyor. Çünkü hiç kimse olmadık zamanlarda kameranın pilinin bitmesi gibi bir sorunla karşı karşıya kalınması gibi bir durumun ortaya çıkmasını istemez. Pilli kameralarda kullanılan yeniden şarj edilebilir pil sayesinde uzun süreler boyunca tekrardan şarj etme sorunu olmadan kamera kullanılabilir. Kendi içinde hafıza kartı desteği bulunmasının yanı sıra isteğe bağlı olarak bulut depolama ile görüntülerinin herhangi bir sorun olmadan kayıt edilmesi de mümkün hale geliyor.

 

Pilli Kamera Elektriğe İhtiyaç Duyar Mı?

 

Çalışma anında herhangi bir şekilde elektriğe ihtiyaç duymamasından dolayı, pilli kamera modelleri istenilen her yerde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Kablosuz olarak pille çalışan kameralar, var olan sinyalleri Wi-Fi ile sorunsuzca iletilir. Bu tarz kameralarda en fazla üzerinde durulan detay çekim mesafesi bulunuyor. Farklı etkenlerin devreye girmesi ile beraber çekim performansında değişim söz konusu olabiliyor. Buna göre en uygun sonuçların elde edilmesi adına pilli kamera fiyatları konusunda araştırmalar yapılarak en uygun sonuçlar elde ediliyor. Bulunduğu alanda güvenlik için en iyi adımları atmak isteyenler, herhangi bir bağlantıya ya da elektrik ihtiyacına gerek kalmadan istediği pilli kamera modellerini seçebilirler. Daha sonrasında ise istenilen yerde kamerayı kullanmaya başlayabilirler. 

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.