Verification: 7e6f7978ae60db12
Sepet

Kablosuz Kamera

Ürünün Teknik Özellikleri  f5market.com kataloglarında yüzde yüz kablosuz çalışabilen 4g sim kartlı kamera modellerinden biri olan F5 4g güneş paneli destekli sesli kameranın teknik özelliklerini sıralayacağız.  Bu model Gelişimi 1/2,9  2 MP CMOS görüntü sensörü ile b..
5.855,75TL
Vergiler Hariç:4.962,50TL
 Kablosuz Pilli Güvenlik Kamerası F5 Kablosuz Pilli Güvenlik Kamerası 2,8mm Sabit Lens ile geniş görüş açısına sahiptir. Gece Karanlığında üstün gece görüş led leri sayesinde net görüntü çeker. Harici 128 GB kadar hafıza kartı desteğiyle uzun süre videolarınızı depolar. F5 Pill..
1.518,97TL
Vergiler Hariç:1.287,26TL
 F5 2 MP Dış Ortam  Pilli Güvenlik Kamerası F5 2 MP Dış Ortam  Pilli Güvenlik Kamerası  166 derece geniş açılı üzerinde dahili pır dedektörü sayesinde hareket anında kayıt ve bildirim özelliği olan iki yönlü ses destekli ve su geçirmez bir pilli kablosuz kameradır. Ge..
1.210,77TL
Vergiler Hariç:1.026,08TL
 F5 2 Mp Kablosuz Pilli Güvenlik Kamerası 2 MP Kablosuz Bataryalı Hareket Sensörlü Destekli Güvenlik Kamerası..
1.100,70TL
Vergiler Hariç:932,80TL
Ürünün Teknik Özellikleri F5 Kablosuz Küp kamera kolay kurulum ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Fiyat ve performans odaklı bu kamera ile 2 mp' e kadar görüntü elde edebilirsiniz. Dahua Entry serisinin içinde olan bu ip kamera ev ve küçük ölçekli işletmeler, m..
990,63TL
Vergiler Hariç:839,52TL
Ürünün Teknik Özellikleri F5 4MP Pili Kamera modeli H265 Codec Destekli Güneş Enerjili bir güvenlik kamerasıdır. Güneş enerjili kamera modellerinde bulunan tüm teknik özellikleri içinde bulunduran bu kamera bağ bahçe , inşaat sahası ve elektriğin mümkün olmadığı mekanların güvenlik ön..
1.937,24TL
Vergiler Hariç:1.641,73TL
Ürünün Teknik Özellikleri  F5 Güneş 4G Dış Ortam Güneş Enerjili Kamera  Zorlu hava şartlarında  kalite ve çalışabilirlikten ödün vermemek için IP65 Sertifikasına Sahiptir. Gelişmiş Micro SD Kart yuvası ile 128 GB a kadar hafıza kartı desteği sunar. Buda kullanıcı için..
4.733,03TL
Vergiler Hariç:4.011,04TL
F5-53Hnm  Kablosuz Wifi Gece Görüşlü DIş Ortam Kamera F5-53Hnm  Kablosuz Wifi Gece Görüşlü DIş Ortam Kamera Dahili Mikrofon Kamera  Sensör 1/2.9 ”2 megapiksel progresif can CMOSElektronik deklanşör hızı Otomatik/manuel, 1/50 ~ 1/10000sMinimum aydınlatma Renk..
1.320,84TL
Vergiler Hariç:1.119,36TL
F5  Güneş Enerjili PTZ Solar Kamera F5  Güneş Enerjili PTZ   Solar Kameralar elektrik ve İnternet ihtiyacının karşılanamadığı durumlarda güvenlik ihtiyacımız için aranan ürünler arasındadır. Gece görüş özellikleri elektrik ve görüntü aktarımı için herhangi bir ka..
3.676,35TL
Vergiler Hariç:3.115,55TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Kablosuz Kamera

Günümüzde tüketim ihtiyaçlarında meydana gelen artışlar beraberinde teknolojik gelişmelere kucak açmıştır. Dünyadaki teknoloji, sinek boyutunda bilgisayarlardan tutun da gözle görülmeyen nano boyuttaki hafıza kartlarına kadar birçok gelişim bandına sahiplik etmektedir. Bundan 50 yıl önce hırsızlık ve sair suçlar ile mücadele, görgü tanıkları ve eğer imkan varsa parmak izleri gibi az gelişmiş ispat araçları ile yürütülmekteydi. İşte teknolojinin gözünü seveyim dediğimiz noktası da budur... Artık gelişmiş izleme araçları dediğimiz kablosuz güvenlik kameraları sayesinde insanlar evlerini, işyerlerini, maliki bulunduğu arazilerini diledikleri her an gözlemleyebilme yetisine sahip olmaktadır. Sizlere bu konuyu biraz daha derdest edelim...

Kablosuz kamera sistemi kurulumunda önceleri sistemin kurulucağı yere yüzlerce kablo döşenmesi ve bunların her birinin gözükmeyecek şekilde muhafazasının sağlanması gerekiyordu. Çünkü kamera güvenlik sistemi üzerinde hem elektrik hem verisel aktarımı sağlayan kablolar gözükür vaziyette kalırsa bunların şüpheli kişiler tarafından tahrip edilerek veri kaydının önlenmesi mümkün bir ihtimaldi. 

Gelişen teknoloji sayesinde artık kablolu sistem devri kapanmış, tamamen kablosuz kamera sistemleri insanların başvurduğu bir sektör halini almıştır. Önceleri insanlar hem cihaz hem cihazın muhafazasını sağlayan kablolar için döşeme ücreti öderken şuanki mevcut sistemde yalın bir masraf olan sadece cihaz ücreti ödenmektedir. 

Kablosuz kamera cihazları sitemiz üzerinde de inceleyebileceğiniz üzere birçok ihtiyaca göre farklı kategorilerde yerlerini almıştır. Endüstrinin ve tüketimin artması nedeniyle birçok alana yayılan sistemlerden sizlere bahsedelim.

Eviniz ve İş yeriniz için kurduracağınız güvenlik sistemi için kablo karmaşasına son. Kablosuz güvenlik kameraları ile güvenliği sağlamak için kabloya ihtiyaç duymazsınız. Yerleşik olarak gelen kablo teknolojileri sayesinde görüntüleri internet üzerinden istediğiniz yere kayıt eder. İyi bir kablosuz güvenlik kamerası sistemi bazen kablolu olarak satılan kamera sistemlerinden daha güvenli ve yenilikçidir.

F5 Market olarak gelişmiş özellikler ile donatılmış kablosuz güvenlik kameralarının online satışını yapıyoruz.

  • Wifi Kamera

Kablosuz kamera sistemleri wifi aracılığıyla bağlantının ve veri kaydının sağlandığı cihazlardan oluşmaktadır. Wifi kamera radyo frekansları aracılığıyla görüntünün yetkili ağ paylaşımcılarının her birine aktarıldığı sistem olarak nitelendirilebilir. Bu sisteme sahip ekonomik cihazlara örnek olarak sitemiz üzerinde de mevcut olan Dahua Imou model Wifi kamera gösterilebilir. Bu cihaz, uygun maliyet ve yüksek performans imkanı sunmaktadır. İçerisinde mevcut olan H265 görüntü kaliteli kodlama teknolojisi ile depolama konusunda fahiş masraflar yapmanıza gerek kalmadan kayıt ve bant genişliği tasarrufunu sizlere sunmaktadır. Kablosuz kamera sistem fiyatları arasında en ekonomik bütçeli ürünlerden birisidir. Fiyatı 814,39 TL olan bu ürünün detaylarını kategori bölümünden incelemenizi tavsiye etmekteyiz. 

  • Pilli Kablosuz Kamera

Bu sistemde çalışan güvenlik cihazları, elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan uzun ömürlü pilller vasıtasıyla işlem görmektedir. Kablosuz pille çalışan kamera sistemleri büyük elektrik enerjisi harcayan işletmeler için daha ekonomik bir yol olarak öngörülmektedir. Çünkü 2022 yılı itibariyle birçok işletmenin yüksek tutardaki elektrik faturalarına maruz kaldığı görülmektedir. Bunun önüne geçebilmek amacıyla daha az tüketime sahip olan pille çalışan kamera sistemleri tercih edilmektedir. 

  • Gece Görüşlü IP Kamera

Gece görüşlü wifi ip kamera sistemi, gece saatlerinde hareket eden nesneler üzerinde parlama ve odak kaybı olmaksızın görüntü kaydeden cihazlardan oluşmaktadır. Bu cihazlar içerisinde performansa bağlı olarak birçok model bulunmaktadır. Bunlardan birisi Imou marka bullet 30 metre gece görüşlü kameradır. Bu kamera sistemi, 30 metre içerisindeki tüm nesneleri kalite kaybı olmaksızın veri aktarımını sağlamaktadır. Hava durumunun kötü olduğu günlerde dahi görüntü aktarımı konusunda problem yaratmayan bu cihaz dış mekan kamera cihazları arasında en çok tercih edilen modeldir.

  • Sim Kartlı Kamera

Sim kart takılabilen kamera sistemleri wifi ağı olarak değil de mobil ağ üzerinden veri aktarımı sağlayan cihazlardan oluşmaktadır. Genellikle elektrik ve internet ağının bulunmadığı yerlerde tercih edilen sistemlerden biri haline gelmektedir. Veri aktarımının kuvvetli olabilmesi aslında mobil ağdaki sinyal gücü ile orantılı olmaktadır. Örneğin 3g kamera özelliği bulunan cihazlar sim kartın eşli olduğu mobil ağdaki 3g bağlantıyı kullanmaktadır. Sim kart ağ bağlantısı birkaç yıl önce 4g teknolojisi ile tanıştığından artık kamera cihazları içerisinde de 4g sim kartlı kamera teknolojisi kullanmaktadır. Bu teknoloji kameranın çektiği görüntü alanının sizlere 3g teknolojisine nazaran daha hızlı ve net aktarımını sağlamaktadır.

Kablosuz Güvenlik Kamerası Modelleri

Kablosuz güvenlik kamerası modelleri arasında lens , gece görüş özelliği , alarm durumu, wifi ,sim kart desteği ve güneş paneli destekli olanlar revaçtadır. Ev içi kullanım ve ev dışı kullanım olarak fiziksel özelliklere sahiptir. Kimi kablosuz güvenlik kameraları hareketli olarak 360 derece dönebilen mekanizma ile donatılmıştır. Bazı modellerde MicroSd Kart kayıt desteği , bazılarında bulut ve yerel aygıt desteği bulunur. Kimi kablosuz kamera onvif destekli olup mevcut güvenlik kamera sisteminize entegre şekilde çalışabilir.

Kablosuz Güvenlik Kamerası Nasıl Çalışır

Kablosuz güvenlik kameraları genel olarak kablosuz veri aktarın prensibine dayanır. Kullandıkları kablosuz veri aktarım teknolojisi ile görüntüleri mevcut wifi modeminiz yada 4g destekli hücresel hat üzerinden size iletir. Android yada İOS destekli telefonunuzdan satın aldığınız kablosuz güvenlik kamerası aplikasyonunu indirip tanımlamanız yeterli. Sistemin size sunduğu ekstra ayarlar ile , kamera görüş açısında oluşan hareketi ve belirlediğiniz diğer alarm durumlarını size internet üzerinden bildirim olarak yönlendirir. Dilerseniz çift taraflı konuşma teknolojisi sayesinde kameranızın gördüğü alana sesinizi iletebilirsiniz.

Kablosuz Güvenlik Kamerası Fiyatları

Kablosuz güvenlik sistemi ücretleri ihtiyaç duyduğunuz cihaz özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin gece görüşlü kamera sistemi almaya karar verdiğinizde bunun sim kartlı olup olmadığı, çekim mesafesinin uzunluğu kısalığı gibi hususların fiyatlandırmalar konusunda değişiklik göstereceğini belirtmek isteriz. Bu nedenle daha net bilgilere ulaşmak için sitemiz üzerinde mevcut irtibat numaraları üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilir, kamera sistemleri hakkında daha net bilgilere ulaşabilirsiniz. Cihazların fiyatları için sitemizde mevcut olan ''kategoriler'' kısmına tıklayabilir, her cihazın özellikleri ve fiyatlarının bilgisini edinebilirsiniz. 

F5 Market olarak satışa sunduğumuz kablosuz güvenlik kameralarında fiyat aralıklarını ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün yeteneklerine göre belirlenir. İhtiyacınız olarak teknolojiyi detaylı ürün açıklamaları ve teknik özelliklere bakarak belirleyebilirsiniz. Dilerseniz sistem destek uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.