Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
Telefonla Sipariş 02164462888
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Nvr Kayıt Cihazı

Nvr Kayıt Cihazı fiyatı

Nvr kayıt cihazı modelleri

Sipariş İçin (0) 216 446 2 888
Satış Fiyatı

3.144,77 TL

Sipariş İçin (0) 216 446 2 888
Satış Fiyatı

4.031,03 TL

Nvr Kayıt Cihazları  

Toplamda 4 kanaldan 128 kanala kadar uzanan çeşitleriyle nvr kayıt cihazları satışa çıkarılıyor. IP kameralar kategorisinde yer alan bu özel cihazlar uygun fiyatları ve taksitli ödeme imkanlarıyla alıcılara sunuluyor. Özel kutusu ile birlikte Türkiye'nin her şehrine kargo gönderimi mevcuttur. Paket içeriğinde kullanma kılavuzu ve garanti belgesi de yer almaktadır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen nvr kayıt cihazları öne çıkan özellikleriyle alıcılarına birçok yönden kullanım avantajı da sunmaktadır. Kullanımı pratiktir. Çeşitlerine göz atmak ve ihtiyaca göre alışverişi tamamlamak için kataloglara hızlıca göz atılabilir. 

 4 Kanallı Nvr Kayıt Cihazları ve Özellikleri  

 Ücretsiz kargo ayrıcalığıyla gönderilen 4 kanallı nvr kayıt cihazları ilk seçenekler içerisinde yer alıyor. Ödemelerini havale ve EFT üzerinden yapacak olanlara yüzde on oranında indirim yapılmaktadır. Hem çalışma hem de yaşama alanlarında anlık takip gereksiniminin karşılanması için kullanılan, üst düzey bir cihazdır. Kablolu bir çalışma prensibi bulunmaktadır. Kablo sayısı 2 artı 1 ve 4 artı 1 olmak üzere kendi içerisinde ikiye ayrılıyor. Kullanılacak olan mekanın büyüklüğüne göre kablo desteği mevcuttur. Ip adresine gerek olmadan çalıştırılabiliyor olması, bu cihazlara olan ilginin artmasına neden olmuştur.  Kayıt altına alınan videoların üzerinde toplamda 3 farklı işlem yapılmasını olanaklı hale getirmektedir. Videoların oynatılması dışında ön izleme ve saklama için de pratik kullanımları mevcuttur. 

 16 Kanallı Nvr Kayıt Cihazları  

 Alıcıların bu yıl içerisinde büyük oranda sipariş verdiği bir diğer nvr kayıt cihazı 16 kanala sahiptir. Tek bir tuş vasıtası ile kayda anında geçilebilir. Merkezi yönetimden protokol desteği alan standart cihazlardır. İhtiyaca göre sesleri yükseltip alçaltmak mümkündür. Ekrana yansıtılan görüntüler birden fazla olarak yansıtılabilir. Bu sayede çoklu oynatma desteği ile birlikte birden fazla mekanın izlemesi yapılabilir. Güvenlik unsurlarının maksimum seviyeye çeken bu akıllı cihazlar, anlık kayıtlar gerçekleştirmektedir. Ancak videoları geri oynatma özelliği de mevcuttur. Maksimum 128 kanala kadar uzanan geniş bir yelpazede satışa çıkarılmaktadır. Yeni özelliklerinden bir diğeri de akıllı algılama kapasitesine sahip olmasıdır. Bu noktada nesneleri ayırt etme ve tanımlama için özel bir sistemi de bulunmaktadır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et