Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
Telefonla Sipariş 02164462888
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

İp Güvenlik Kameraları

IP Kamera

Son beş yıl içerisinde yaygın bir kullanım ağına sahip olan ıp kameralar birçok farklı çeşidiyle ilgili kategorilerde yer alıyor. Evlerin ve iş yerlerin güvenliğini azami ölçüde sağlamaktadır. Uzun ömürlü kullanımı ve diğer teknik özellikleri ile birlikte tercih sebebidir. İnternet üzerinden satışa çıkarılan ıp kameralar aynı zamanda telefon ve Whatsapp üzerinden de sipariş edilebiliyor. . . .

 Mini Bullet IP Kameralar ve Öne Çıkan Özellikleri  

 İlk seçenekler arasında mini bullet adı ile lanse edilen ıp kameralar geliyor. Ergonomik yapısı sayesinde her türlü mekanın güvenliğini sağlamak amacıyla talep edilmektedir. Kurulumu ve kullanımı son derece pratik olan kamera çeşitleridir. 30 metrelik alanı kapsayan gece görüşü özelliği bulunmaktadır. Dükkan ve mağaza girişlerinde maskelenerek kullanılmaktadır. 4 ayrı yapılandırılabilir bölgede maskelenme özelliği de mevcuttur. Harici mikrofon girişi ve ses çıkışı bulunduğundan ötürü sadece görüntüleri değil sesleri de kaydeder. Depoladıkları data türü içerisinde video ve ses alma özellikleri de randımanlı olarak kullanılabilir. Hem ergonomik hem de hesaplı olması son yıllarda bu kamera çeşitlerine olan ilginin artmasında önemli rol oynamıştır. Takvimli kayıt yapabilmektedir. Bu noktada günlük ve haftalık olarak arşiv kayıtları oluşturmaktadır. Dış malzemesinde metalin yoğunluklu olarak kullanılması sonucu çevre şartlarına karşı ekstra dirençlidir. İklim şartlarından ve darbelerden etkilenmez. Gizli veya açık olarak istenilen her alanda montajı kısa sürede gerçekleştirilir. 

 1.3 MP Özellikli IP Kameralar  

 Bir diğer kamera çeşitleri 1.3 Mp özellikleri ile diğer türlerinden ayrılmaktadır. Tamamen tercihe bağlı olarak hem renkli hem de siyah beyaz çekim yapabilir. Uzak izleme özellikleri ile birlikte uzaktan izleme sağlamaktadır. Toplamda 10 farklı kullanıcı tarafından değerlendirilmeye açıktır. Berrak ve net görüntüler çekerek şüpheli şahısların kimliğinin belirlenmesinde etkilidir. En fazla 9W'lik olan güç tüketimi enerji tasarrufu açısından da müşteri memnuniyetini sağlıyor. Daha çok iç mekanlarda kullanılmaya uygundur. Dış yüzeyi diğerlerinden farklı olarak metalden değil alüminyum ile kaplanmıştır. Garanti süresi toplamda 3 yıl olan bu kameralar fiyat alarmı sayesinde çok daha uygun fiyatlarla satın alınabilir. Görselli kullanım talimatına bakılarak cihazın tüm teknik özellikleri ve uygulamaları hakkında geniş kapsamlı bilgi alınabilir.

Devamını Oku

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et