Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
Telefonla Sipariş 02164462888
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

IP Kamera Sistemleri

IP Kamera Modelleri

IP Kamera Fiyatları

KATEGORİ ÜRÜNLERİ

IP Kamera Sistemleri 

            Uygun fiyatlarla satın alınabilen ıp kamera sistemleri kendi içerisinde ikiye ayrılıyor. Bunlar kamera sistemleri ve nvr kayıt cihazları isimleriyle lanse edilmektedir. Her bir güvenlik sisteminin kendine has özellikleri ve kullanım avantajları bulunmaktadır....

 Güvenlik Sistemleri için Satın Alma Seçenekleri
            Adeti belirlendikten sonra ıp kamera sistemleri anında sepete eklenebilir. Adres bilgilerinin yazılmasından sonra ürünler siparişe verilebilir. Tüm sistemler için ücretsiz kargo avantajı sunulmaktadır. Ek olarak Türkiye'nin her bölgesine ve şehrine kargo gönderiminin mevcut olduğu bilinmelidir. Sistemlerin tamamı kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilmektedir. Montaj işlemleri son derece pratik bir şekilde yapılabilir. Bunun yanı sıra tüm aparatları ve yedek parçaları da ürün içeriğinde yer almaktadır. Dileyenler online platformlardan dileyenlerden telefon vasıtasıyla siparişlerini tamamlayabilir. Bir diğer seçenek ise fiyat düşünce haber seçeneğidir. Kimi modellerde belli başlı dönemlerde indirime gidilmektedir. Bu indirimlerden faydalanmak isteyenler fiyat alarmına tıklayabilir. Modellerin sağladığı güvenlikten memnun kalan müşteriler arkadaşlarıma öner kısmına tıklayarak yönlendirmelerde bulunabilir.

 IP Kamera Sistemlerinde ilk Seçenek: Kameralar ve Genel Özellikleri

            Birçok farklı markada ve özellikte güvenlik kamerası bulunmaktadır. Tamamen bütçeye ve talebe göre bu seçenekler arasından tercih yapılabilir. Cut filtresi sayesinde hem gündüzleri hem de geceleri net bir görüş imkanı sunmaktadır. S/N oranı 39Db olan bu kameralar teknolojik alanda bekleneni vermektedir. Harici olarak hem ses hem de mikrofon için ayrı girişleri bulunmaktadır. Bu sayede kaydedilen görüntüler aynı zamanda sesleri ile birlikte algılanabilir. Otomatik görüntü kontrolü sayesinde kullanımı son derece pratik ve kolaydır. İsteyenler daha çok depolama alanına sahip olmak için ekstra SD kartı kullanabilir. Her bir kameranın Sd kartı girişi mevcuttur. İç ve dış mekanlar için ayrı ürünlere göz atılmalıdır. Bu kameraların dış yüzeyinde alüminyum alloy kullanılmıştır. Çevre şartlarına karşı ekstra dirençli olan, garantili ürünlerdir.

 İkinci Ip Kamera Sistemleri: Nvr Kayıt Cihazları
            Nvr kayıt cihazları ıp kamera sistemleri kapsamında değerlendirilecek ikinci ürünler. 4 Kanaldan başlayan kayıt cihazları 128 kanala kadar uzanmaktadır. Kanal sayısı arttıkça fiyatlarda da küçük değişiklikler olmaktadır. Çift yönlü ses desteği ile beraber bu ürünler 2 yıllık garanti kapsamındadır.

Devamını Oku

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et