Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
Telefonla Sipariş 02164462888
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Kablosuz Alarm Sistemleri

     Ev ve iş yerin sahiplerinin güvenliğini garanti altına alınan kablosuz alarm sistemleri yenilenmiş özellikleriyle birlikte alıcılara arz ediliyor. Söz konusu ürünlere internet üzerinden erişim sağlanabilir ve telefonla sipariş edilebilir. 9 aya varan taksitli ödeme seçenekleri de mevcuttur. Bu avantajlara ek olarak kargo hızlı ve ücretsiz olarak Türkiye'nin her şehrine gönderilmektedir.  . . .

 32 Zon'lu Kablosuz Alarm Sistemleri  

     Toplamda 32 kullanıcıya erişim sağlayan 32 zon'lu kablosuz alarm sistemleri ilgili kategorideki ilk seçenektir. 2 ayrı kısımlandırma menüsü mevcuttur. Tak çalıştır ses modülünü desteklemesiyle müşterilere pratik bir kullanım ağı sunar. Uyku kurma modu sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu sayede alıcılar gece uyku moduna aldıkları alarm sistemlerini gündüz yeniden aktif hale getirebilirler. Belli başlı periyotlarda yazılım güncellemesini otomatik olarak yapar. Toplamda 256 olay hafızası mevcuttur. Radyo frekanslarının düzensizliğini denetleyen özel bir sistemi de bünyesinde barındırmaktadır. Toplamda 3 yıllık garanti süresi bulunan bu cihazlar, her açıdan kullanıcı memnuniyetini sağlıyor. 

 Dış Alan Sirenleri ve Işıldakları  

    Caydırıcı önlemler kapsamında değerlendirilebilecek dış alan sirenleri kablosuz alarm sistemleri kategorisinde yer alan bir diğer cihazdır. Yüksek bir ses şiddeti bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde hırsızlık vakalarına karşı önleyici olmasıyla biliniyor. Havale ve EFT ile gerçekleştirilen ödemelerde indirim oranları - oranındadır. Tasarımı oldukça şık ve ergonomik olan sirenlerde ışıldak da mevcuttur. 

 Kablosuz Tuş Takımları ve Öne Çıkan Özellikleri  

     Bluetoohlu olan tuş takımları kablosuz çalışmakta ve şifreli bir sisteme sahiptir. Hem evlerde hem de ofis tipi iş yerlerinde şifre yazılarak giriş yapılmasını olanaklı hale getirir. Akıllı sistemi akıllı telefonlar üzerinden şifre güncelleme ve giriş yapma seçeneklerini beraberinde getirmiştir. ABS ve P / C malzemesi kullanılarak imal edilmiş bu ürünler dayanıklı bir hazneye sahiptir. Opsiyonel olan bu tuş takımları LED aktivasyon göstergesi ile pratik bir şekilde kullanılabilir. 

 Kablosuz ve 3 Eksenli Algılama Sistemleri  

     İvme hareket algılama kapasitesi oldukça yüksek olan sistemlerdir. Uzun ve kısa hareketleri saniyelik ölçeklerde algılar. Uzun pil ömrü sayesinde işlevsel olduğu kadar hesaplı bir cihaz olarak kullanılmaktadır. Kullanıcılar 3 eksenli algılama sistemlerine ihtiyaçlar doğrultusunda 4 saniye kadar ek süre ekleyebilir.

Devamını Oku

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et