Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
Telefonla Sipariş 02164462888
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Kablolu Alarm Sistemleri

Sirenler, paneller ve haberleşme ekipmanları ile birlikte kablolu alarm sistemleri alıcılara farklı seçenekler halinde sunuluyor. Kablosuz olan versiyonlarına göre çok daha ucuz olan bu modeller işlevsel ve pratik kullanımlara açıktır. Tercihe bağlı olarak iş yerlerinde ve evlerde kullanılabilir. Güvenliği maksimum oranda sağlayan kablolu alarm sistemleri ücretsiz kargo ve taksitli ödeme avantajlarıyla birlikte satışa çıkarılmaktadır. 

 Kablolu Alarm Sistemlerinde ilk Seçenek: Hareket Dedektörleri  

 Hareket dedektörlerinin yeni versiyonları hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaya uygundur. En çok satılan türleri arasında sürgülü ve hayvan bağışıklık sisteme sahip olan çeşitleri gelmektedir. Hayvan sesleri ve hareketlerini insan seslerinden ayırdığı için tamamen akıllı bir mekanizmaya sahiptir. Toplamda iki farklı çalışma modu bulunmaktadır ve menü ayarlarından biri pratik bir şekilde seçilebilir. Hem pencerelere hem de kapılara takılabilir. Çift sabotaj algılama ve Solid State Röle çıkışı öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.  . . .

 Gelişmiş Alarm Panelleri ve Öne Çıkan Özellikleri  

 Alarm panelleri en gelişmiş kablolu alarm sistemleri kategorisinde bir başka seçenektir. Toplamda 8 zone kapasitesine sahip olan çok yönlü cihazlardır. Telefonla uzaktan kontrol edilebiliyor olması kullanıcı memnuniyetini büyük oranda sağlıyor. Toplamda 4 keypad ile bağlanabilir ve 4 farklı panel gibi çalışabilir. Son çıkan modellerinde gelişmiş hafıza seçenekleri de mevcuttur. Buna göre 4 merkez telefonu ve 6 kullanıcı adını belleğinde tutabilir. Ek olarak 256 adet ayrıntılı olay hafızası da bu cihazların performans seviyesini yüksek seviyeye çıkarmıştır. Özellikle fabrika ve geniş kapsamlı iş yerleri için uzun vadeli bir güvenlik protokolü oluşturur. 10 adet şifre girişi mevcuttur. Bunlardan 5'i kullanıcı içindir. Misafir ve mühendis şifreleri de menüden takibi yapılabilen diğer özellikleridir. Gelişmiş alarm panelleri trafosu ile birlikte satışa çıkarılmaktadır. Stokta olma durumuna göre aynı gün kargoya verilen bu ürünler 9 aya varan taksitlerle satın alınabilir. 

 Her Bütçeye Uygun Alarm Setleri ve Çeşitleri  

 Kablolu ve uzaktan kumandalı alarm setleri her cebe uygun fiyatları ile satışta tutulmaktadır. Hem sabit hem de GSM numaralarını arama özelliklerini bünyesinde barındıran çeşitleri de mevcuttur. Keypad tuş takımlı olan versiyonları kablosuz sensörlerle uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Devamını Oku

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et