Verification: 7e6f7978ae60db12
Sepet

Hakkımızda

F5market.com olarak 2012 yılından beri teknoloji ürünlerini değerli müşterilerimize uygun maliyet ve ödeme seçenekleri ile ulaştırmak için hizmet veriyoruz. Çoğu zaman Güvenlik Kamera Sistemlerinde ve Fabrika Zil Paydos takibi sistemlerinde kendi üretimimiz olan ürünlerin internet ortamında satış hizmeti veriyoruz. Satışını ve üretimini yaptığımız ürünlerin için müşteri deneyimlerine ve geri bildirim mekanizmasına çok önem veriyoruz.

 Vizyonumuz

İnsanların ihtiyaç duyduğu en önemli konuların başında gelen güvenlik kamera sistemlerinin dijital platformlarda teknik destek olmadan satın alınmasını kolaylaştırmak ve ilave hizmetler ile insanların güvenlik sistemleri ihtiyaçlarına kesintisiz tam destek olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Bize ulaşan tüm müşterilerimizin kendileri için elektronik ve Yazılımsal bir güvenlik ihtiyaçlarında hep daha yeniyi ve güncelini aradığında klavyedeki “ F5 “ tuşu ile f5market.com da mutlaka daha iyisi ve günceli vardır diye düşünmeleri için her gün yenileniyoruz.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.