Verification: 7e6f7978ae60db12
Sepet

F5 Güvenlik Kamera Seti

F5 Güvenlik Kamera Seti
F5 Güvenlik Kamera Seti

  • Stok: Mevcut
  • Marka: F5
  • Stok Kodu: Set01
2.225,11TL
Vergiler Hariç: 1.885,69TL
Ücretsiz
Kargo

Benzer Ürünler

Güvenlik Kamerası Set i Özellikleri

F5market.com olarak yeni nesil güvenlik kamera setlerini sizin için bir araya getirdik. Her biri kendi alanında dünyan lideri üreticilerin ürettiği gece görüşü bullet ve dome tipi güvenlik kameralarını her türlü testlerde başarı ile geçmiş ekipmanlar ile birlikte paket halinde satışa sunuyoruz. Güvenlik Kamerası set içeriklerinde ihtiyacınıza göre adet ve HDD ilave edebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili ve faturalıdır. Ürünler için teknik soru ve detaylar için iletişim bilgilerimizden Destek Uzmanlarımıza ulaşabilir her türlü sorularınıza cevap alabilirsiniz. Kamera setlerimizin kurulum ve ayarlamalarını kolayca yapabilirsiniz. Ücretsiz mobil uygulama sayesinde internet üzerinden ev ve iş yerinizi izleyebilir yada ekstra bir talep durumunda dinleyebilirsiniz. 

Genel Olarak set içerisinde gelen ekipmanlar birbiri ile uyumlu olduğundan kurulumu ve kullanımı kolay dır.

Satın aldığınız f5market güvenlik kamera set içeriği 

Full bir güvenlik kamera set içeriğinde güvenlik kamera sistemi kurulumunun kusursuz olmasını sağlayın çeşitli ekipmanları vardır. Bu ekipmanların özet bilgileri aşağıdaki yeralmaktadır. 

  • HD Güvenlik Kamerası 

Set içeriğinde ihtiyacınız kadar ekleyip çıkarabileceğiniz 2 mp çözünürlüğe sahip Güvenlik kameraları bulunur. Bu kameraları 3,6 mm yada 2,8 mm sabit lens özelliğine sahiptir. Dış ortam kameralar her türlü kötü hava şartına karşı üstün koruma ile muhafaza edilen kasalara sahiptir. Gece olduğunu üzerinden yerleşik gelen LED  ler ile ortamı aydınlatır ve net görüntü almanızı sağlar. 

  • DVR Kayıt Cihazı

Güvenlik Kamera set i birlikte gelen bir diğer ekipmanda kameradan gelen HD görüntüyü işleyip izlemenizi ve depolamanızı sağlayan DVR Kayıt cihazıdır. DVR Kayıt cihazları kamera ile aynı çözünürlük ve görüntü formatını desteklemelidir. Set içeriğindeki güvenlik kameraları ile birebir uyumlu DVR kayıt cihazları ile görüntüleri monitör yardımı ile canlı izleyebilir dilerseniz geçmiş gün kayıtlarına bakarak olası sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • Adaptör

Yeni aldığınız güvenlik kamera setinin enerji ihtiyacını karşılamak için adaptör gereklidir. F5market.com dan aldığınız tüm güvenlik kamera set lerinde her türlü testleri yapılmış adaptörler kullanılmaktadır. Set içeriğinde çıkan adaptör değerleri alınan set ile birebir uyumludur. 

  • Konnektör

Kurduğunuz güvenlik kamerası sisteminde kullanılan kabloları uclarına kamera ve dvr cihazının portlarına irtibatlanması için konnektör gereklidir. Set içeriğinde kamera adedi kadar konnektör setleri hazır halde satışa sunulmuştur

  • CCTV Kablo

Kurulacak güvenik sistemindeki kamera ve dvr kayıt cihazını birbirine bağlamak için yüksek çözünürlükleri ve sesi iletmeye olanak sağlayan kabloya ihtiyaç vadır. F5market.com olarak sattığımız tüm setlerin içeriğinde tüm testleri geçmiş yüksek kalitede kablolar kullanırız. Böylece görüntülerinize parazit ve görüntü kaybı olmaz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İade & Değişim Şartları

Kişiye özel ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır. Kusurlu üretimlerde firmamız kusuru giderip tekrar ürününüzü göndermek ile yükümlüdür. Kusurlu ürünler firmamıza ulaşmasının ardından 7 iş günü içinde incelenir. Kusuru onaylanan ürünler en kısa sürede tekrar üretilerek tarafınıza gönderimi sağlanır.


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.