Verification: 7e6f7978ae60db12
Sepet

Güvenlik Kamerası Set

Güvenlik Kamerası Set i Özellikleri F5market.com olarak yeni nesil güvenlik kamera setlerini sizin için bir araya getirdik. Her biri kendi alanında dünyan lideri üreticilerin ürettiği gece görüşü bullet ve dome tipi güvenlik kameralarını her türlü testlerde başarı ile geçmiş ekipman..
2.201,41TL
Vergiler Hariç:1.865,60TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Güvenlik Kamerası Seti

F5market.com olarak yeni nesil teknolojileri içinde barındıran lider üreticilerin ürünlerinden olan güvenlik kameralarını  sizler için  set haline getirip satışa sunuyoruz.


Neden f5market.com Güvenlik Kamerası Setleri

Mevcut ev ve işyerinizin güvenliğini sağlamak için kurulacak bir güvenlik kamera sistemi maliyetlerine nazaran f5market.com olarak sizlere sunduğumuz güvenlik kamerası set leri daha uygun ve daha yenilikçidir. Standart bir sistem tasarımında kullanılabilecek tüm ekipmanların birbirlerine uyumluğunu sizin adınıza biz yaparız. Gelişen teknoloji takip edip güncel setler oluştururuz. F5market.com güvenlik kamera set leri kurulumu ve kullanımı kolay yapıdadır. Her bir kendin kur kendin yap felsefesi ile tasarlanır.  F5market.com olarak sizler için iyi olan güvenlik kamerası set ini bulmak için tüm markaları test edip performanslarını takip ediyoruz.Güvenlik Kamerası Set Özellikleri

F5market.com olarak satılan güvenlik kamerası setlerinde 2 mp çözünürlük destekleyen HD görüntü kameralar bulunur. Kamera özellikleri olarak 3,6 mm sabit lens ve 2,8 mm sabit lens modelleri tercih edilir. Kameralardan gelen görüntüleri en yeni teknolojiler ile donatılmış 4 kanal , 8 kanal  ve 16 kanal DVR kayıt cihazı tamamlar. Kurulum için ihtiyaç duyulacak tüm altyapı ekipmanları tarafımızca test edilip paket halinde size ulaştırılır.


Güvenlik Kamerası Set İçerikleri

Standart bir güvenlik kamerası set in de ihtiyaç duyulan lokasyonun fiziki yapısına göre değişiklik gösteren Dome yada Bullet tipi HD kameralar,  Bu kameralardan gelecek görüntüleri işleyebilen kameralar ile birebir uyumlu DVR kayıt cihazları , işlenen bu görüntüleri daha sonra izlemek ve kontrol etmek için ihtiyaç duyulacak kapasite de 7/24 çalışabilen endüstriyel güvenlik diskleri , altyapı ekipmanları ve konnektörlerden oluşmaktadır.  Set içerikleri talep ettiğiniz kamera sayısına ve ihtiyaç duyulan depolama gününe göre değiştirebilirsiniz.


Güvenlik Kamerası Set Kurulumları

F5market.com dan satın aldığınız güvenlik kamera setlerini tak kullan özelliği ile birkaç adımda kurabilirsiniz. Setin içeriğindeki kablolara gerektiği biçimde konnektör ekleyin , Kameraları evinizin yada işyerinizin en hakim noktasına konumlandırın ve enerji için gönderilen adaptör yardımı ile kameralarına enerji verin. DVR cihazınıza bağladığınız konnektörleri takın ve kullanmaya başlayın. Güvenlik kamerası set içeriğindeki DVR kayıt cihazını kare kodunu telefonunuzdan okutarak ücretsiz internetten izlemede yapabilirsiniz. Tüm bu aşamalarda karşılaştığınız her türlü sorun için lütfen Sistem Destek Uzmanlarımıza ulaşın.


Güvenlik Kamerası Set Fiyatları

Güvenlik kamerası set fiyatları ihtiyaç duyulan sistem ekipmanlarına göre çeşitlilik gösterir. Parça parça kurgulanan ve alınan geleneksel güvenli kamera sistemlerine nazaran paket satın almak daha uygun bir çözümdür. Aynı kaliteyi ucuz fiyata yakalamak için güvenlik kamerası paket fiyatlarımıza göz atın. Spesifik talepleriniz için satış danışmanlarımız ile hemen görüşün

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.