Verification: 7e6f7978ae60db12
Sepet

Güvenlik Kamerası Disk

Ürünün Teknik Özellikleri  Seagate 40 yılı aşkından sabit disk ve depolama alnında yeni nesil akılcı çözümler üretir.  1 TB dan 12 TB kadar güvenlik kamera sistemlerinde kullanılmak üzere ürün kapasiteleri mevcuttur. Seagate Güvenlik Kamerası Disk leri 7/24 iş yükünü sa..
1.465,19TL
Vergiler Hariç:1.241,69TL
Ürünün Teknik Özellikleri Toshiba sahip olduğunuz güvenlik kamera sistemlerinde kullanılmak için 3,5 inch form faktöre sahip S300 serisi yüksek performanslı diskler üretir. Aynı anda 64 adet yüksek çözünürlüklü kamera destekler.  Toshiba s300 serisi ürünler yüksek güvenirlil..
828,15TL
Vergiler Hariç:701,82TL
Ürünün Teknik Özellikleri  Western Digital Purple serisi güvenlik kamerası disk leri yüksek kalite güvenlik kamera sistemleri için üretildi.  İş için Doğru Disk WD Purple diskler, 7/24 çalışan yüksek sıcaklığa sahip güvenlik kamerası sistemlerinin yüksek gereks..
870,62TL
Vergiler Hariç:737,82TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Güvenlik Kamerası Disk

Güvenlik Kamerası Disk leri 7/24 çalışabilen güvenlik kamera sistemlerindeki video ların kayıt edilmesi için kullanılan HDD türüdür. Genellikle ip kamera sistemleri ve analog kamera sistemlerinde buluna NVR kayıt cihazları ve DVR Kayıt Cihazlarının içlerinde istenilen kayıt süresi hesaplanarak çıkan sonuca göre hesaplanır.  Geleneksel 3,5 inc masaüstü bilgisayar disklerine göre video verilerini yazma özellikleri bakımından farklılık gösterir.

F5market olarak lider disk üreticilerin ürünlerini sizler için bir araya getirip garantili ürün online satışı yapmaktayız.

Güvenlik Kamerası Disk Modelleri

Güvenlik kamerası disk modelleri marka ve kapasite olarak farklılık gösterir. HDD üreticilerinin güvenlik kamerası disk leri için özel seri ve teknolojileri vardır.  Başka Seagate , Western Digital ve Toshiba sektörün öncü güvenlik kamerası diski üreticilerinden dir. 

               Seagate SkyHawk Güvenik Diski

Seagate SkyHawk  3,5 inch form faktöre sahip 1 TB,2 TB,3 TB, 4 TB,5 TB,6 TB,8 TB,10 TB ve 12 TB ‘ a kadar kapasiteleri bulunur.  3 Yıl Donanım garantisi ve veri kurtarma hizmet sunmaktadır. F5market olarak seagete skyhawk güvenlik disklerini uygun fiyata size sunuyoruz

               WD Purple Güvenlik Diski

WD Purple Güvenlik Diski yüksek kalitede güvenlik sistemlerine entegre için geliştirilmiştir. 64 Kameraya kadar olan kamera sistemlerinde kullanılabilir.  1 TB,2 TB,3 TB, 4 TB,5 TB,6 TB,8 TB,10 TB ve 12 TB ‘ a farklı ürün kapasiteleri sunar.  3 yıl ürün garantisi sayesinden güvenlik sisteminizin uzun ömürlü olmasına katı sağlar

               Toshiba S300 Serisi Güvenlik Diski

Toshiba S300 Güvenlik Diskleri  talep edilen en yüksek veri akışlarını karşılamak için üretildi. Sahip olduğunuz güvenlik kamera sisteminin 7/24 çalışma esasına göre zorlu testlerden başarı ile geçti. SDVR, DVR Kayıt cihazı ve NVR kayıt cihazları için birebir uyumludur.

Güvenlik Kamerası Diski Fyatları

F5market olarak online satışa sunduğumuz güvenlik kamerası disk modellerini fiyatlarını görebilir zaman zaman yapılan kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz. Güvenlik Kamerası Disk lerinin fiyatlarındaki en önemli unsur ihtiyacını olarak kayıt zamanı ve kamera sayınızdır. Kamera sayınızı ve ihtiyacınız olan gün sayınızı sistem destek uzmanlarımıza bildirip gerekli olarak güvenlik kamerası disk kapasitesi ve fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.