Verification: 7e6f7978ae60db12
Sepet

Güneş Enerjili Kamera

Ürünün Teknik Özellikleri  f5market.com kataloglarında yüzde yüz kablosuz çalışabilen 4g sim kartlı kamera modellerinden biri olan F5 4g güneş paneli destekli sesli kameranın teknik özelliklerini sıralayacağız.  Bu model Gelişimi 1/2,9  2 MP CMOS görüntü sensörü ile b..
5.918,80TL
Vergiler Hariç:5.015,94TL
Ürünün Teknik Özellikleri  F5 Güneş 4G Dış Ortam Güneş Enerjili Kamera  Zorlu hava şartlarında  kalite ve çalışabilirlikten ödün vermemek için IP65 Sertifikasına Sahiptir. Gelişmiş Micro SD Kart yuvası ile 128 GB a kadar hafıza kartı desteği sunar. Buda kullanıcı için..
4.784,00TL
Vergiler Hariç:4.054,23TL
F5  Güneş Enerjili PTZ Solar Kamera F5  Güneş Enerjili PTZ   Solar Kameralar elektrik ve İnternet ihtiyacının karşılanamadığı durumlarda güvenlik ihtiyacımız için aranan ürünler arasındadır. Gece görüş özellikleri elektrik ve görüntü aktarımı için herhangi bir ka..
3.715,94TL
Vergiler Hariç:3.149,10TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Güneş Enerjili Kamera

 

Kameralar, günümüzde artık güvenlik denildiğinde olmazsa olmaz ürünler arasında kendine yer buluyor. Daha öncesinde yalnızca belli başlı yerlerde yer alan kameralar şimdilerde akla gelen gelmeyen her yerde kameraların kullanılmakta olduğunu görmek mümkün. Lakin klasik tarzdaki kameralar ne kadar istense de her yerde rahatlıkla kullanılamıyor. Bunun sebebi ise kullanılması gereken yerlerde elektriğin olması gerektiği. Güneş enerjili kamera modelleri ise son dönemlerde elektriğin bulunmadığı yerlerde en fazla tercih edilen kamera çeşitlerinden biri olarak ön plana çıkmaya başladı. Bundan dolayı da güneş enerjili kamera fiyatları konusundaki araştırmalar oldukça ciddi oranda artış gösterir hale geldi.

 

Güneş Enerjili Kamera Nedir?

 

Genel olarak güneş enerjili kamera çeşitleri, güneş panellerinin üretmekte olduğu elektrik enerjisini, şarj kontrol ünitesini kullanarak bataryasında depolar. Daha sonrasında bataryada depolanmış olan elektrik de güvenlik kamerasının sorunsuz şekilde çalışması adına kullanılır. Bu kameralar, izleme alanının bulunduğu yerde elektriğin olmadığı durumda veya kamerayı şarj etme, pillerini değiştirme gibi zorunluluklardan kurtulmak isteyenlerin enerji ihtiyaçları için son derece pratik ve etkileyici çözümler sunmasından dolayı tercih ediliyor. Var olan pratikliğinden dolayı da akla gelen gelmeyen çok fazla alanda artış kullanılan bir kamera çeşidi olarak ön plana çıkıyor. Kullanıcıların güneş enerjili kamera fiyatları konusundaki araştırmaları sonucunda da görebilecekleri ise farklı özellikleri içerisinde barındırmakta olan çeşitli kameralar arasından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.

 

Güneş Enerjili Kamera Nasıl Kullanılır?

 

Tarla ya da elektriğin bulunmadığı yerlerde güneş enerjili kamera kullanmak isteyenler, Wi-Fi yerine hücresel veri desteği alabilen kamera modelleri arasından seçimlerini yapabilirler. Bu kameralar 4G SIM kart desteği ile beraber hareket bildirimlerini ve yayınlarını kesintisiz şekilde karşı tara iletir. Bu özellikli güneş enerjili kamera çeşitleri sayesinde kablolama ya da kablo ekipmanlarına ihtiyaç kalmaz. Görüntünün istenildiği gibi net bir şekilde elde edilebilmesi adına operatörden alınmış olan SIM kartı kameraya takılmakta ve internet üzerinden kayıt izleme ve takip etme işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. İnşaat alanı, bahçe, karan gibi elektriğin olmadığı yerlerde güvenlik ve takip işlemleri için güneş enerjili kamera fiyatları ve özellikleri ile alakalı doğru şekilde yapılacak araştırma sonucunda kısa sürede seçilecek olan kamera kullanımına başlanacaktır.

 

Güneş Enerjili Kamera Modellerinde Hareket Sensörü Nasıl Çalışır?

 

Seçilecek güneş enerjili kamera içerisinde istenilen yerlerde güvenliğin en üst düzeylerde tutulması ve asılsız olarak ortaya çıkacak olan alarmların azaltılması adına hassas hareket sensörü bulunmaktadır. Kamera, hareket algılama tekniği olarak da radar algılama algoritması tercih edilmektedir. Çok düşük saniyelerde uyanma özelliğinden dolayı kamera hem insan hem de hayvan hareketlerini anında yakalayacaktır. Kameranın üzerinde yer alan hassas sensörler sayesinde de haşere grubunun ve yağmurun sebep vereceği yanlış alarmların da en aza indirilmesi sağlanır.

 

Güneş Enerjili Kamera Modellerinde Görüntüler Nasıl Saklanır?

 

Ekstradan masrafın ortaya çıkmasını engellemesinin yanı sıra güneş enerjili kamera fiyatları da her keseye uygun olmasından dolayı isteyen herkes bulunduğu alanın güvenliği için bu kameralar arasından gereksinim için en uygun şekilde seçimlerini yapabiliyorlar. Üstelik güvenlik için güneş enerjili kamera modellerinde görüntüler SD karta aktarılmaktadır. Aynı zamanda talep edilmesi halinde kameradan elde edilen görüntülerin bulut sistemine yönlendirilmesi de mümkün hale getirilmektedir. Kullanılacak olan güneş enerjili kamera ile beraber dünyanın istenilen her yerinden çalışan kameraya bağlanılabilmekte ve daha sonrasında geçmiş zamana ait görüntülere de SD kart üzerinden ulaşılabilmektedir. Elektriğin olmadığı ya da yüksek maliyetler ile bulunduğu yerde elektriğin olmadığı yerlerde kamera ile görüntünün alınmak istendiğinde oldukça etkili şekilde ve yüksek kalitede gerçekleştirilmiş olur. 

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.