Verification: 7e6f7978ae60db12
Sepet

Fabrika Mola Zil Unitesi Yazılım Dahil

Fabrika Mola Zil Unitesi
Fabrika Mola Zil Unitesi Yazılım Dahil
 • Stok: Mevcut
 • Marka: F5 Z
 • Stok Kodu: Hnm0025433
912,30TL
Vergiler Hariç: 773,13TL
Ücretsiz
Kargo

Benzer Ürünler

F5 Fabrika Mola Zil Ünitesi 2 veya 4 bölge seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Seçeneklerden ihtiyacınız olan bölge sayısını destekleyen ürünü seçebilirsiniz. 2 Bölgeli ürüne 2 adet Siren yada Çan bağlayıp dilerseniz farklı zamanlarda çaldırabilirsiniz. 4 Bölge destekli ürüne 3 veya 4 adet Siren ve Çan bağlanabilir ve farklı zamanlarda çaldırabilirsiniz.

Fabrikanız çalışanlarının mesai ve dinlenme sürelerini kontrol altına almak mı istiyorsunuz ? Otomatik Paydos Zili ürünlerinde olan F5 Fabrika Mola Zil Seti tam aradığınız ürün. Eski nesil zamanlayıcılar ve bilgisayara yüklü programlar ile birlikte verilen paydos zil ürünleri artık yerini yeni nesil F5 Fabrika Mola Zil setine bırakıyor. İçerisinde yerleşik olarak gelen zamanlayıcı ve kullanıcı dostu programı ile kurulumu saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.


F5 Fabrika Mola Zil sistemi kurulumu için ayrı bir program indirmenize gerek yok ! Sistem içinde son teknoloji ile donatılmış donanımlar ve gömülü yazılım ile birlikte gelir. Cep telefonu , tablet ve bilgisayarınızdan program indirmeden hızlıca F5 Zil' e bağlanın ve kurulum adımlarını takip edin.


F5 Fabrika Mola Zil sistemi tüm personel aktivitelerinizi yönetmek için tasarlanmıştır. Firmanızın çalışma koşullarına göre dinamik olarak uygulanabilen bir vardiya takvimi sunar. Haftanın belirli günlerinde belirli saat aralıklarına göre bu takvimi tamamen kullanıcının tercihine bırakır. Bu özellik esnek çalışma koşullarını benimseyen firmalar için mesai ve vardiya yönetimini kusursuz kılar. 


F5 Fabrika Mola zil sistemi ile iş sürekliliğinizi kontrol altına alıp zamandan tasarruf yapabilirsiniz. 2 ve 4 Bölgeye kadar destekli modelimizde belirlediğiniz zamanlar aralığında 4 farklı bölgeden uyarı sinyalleri iletebilirsiniz. Kolay kullanım arayüzü ve kullanıcı dostu yapısı yazılımı ile bilgisayar, telefon ve tablet üzerinde saniyeler içerisinde kurulum yapabilirsiniz. 


Başlıca Özellikler

 • ·        Üzerindeki 2 veya 4 Farklı Röleyi ayrı ayrı programlama
 • ·        Haftanın istenilen günleri istenilen saatlerinde çalıştırma
 • ·        Bilgisayar bağlantı kablosu gerektirmeden Wifi üzerinden bağlantı
 • ·        Siren çalma sürelerinin manuel ayarlama 

F5 Fabrika Mola Zil seti çalışanlarınızın çay ve paydos saatlerini organize etmenize yardımcı olan yeni nesil bir fabrika mola zil sistemidir. F5market.com olarak fabrika mola zil sistemleri kategorisinde bu yeni ürünümüzün satış ve destek hizmetlerin vermekteyiz.Bağlantı Şeması 


Ürün Kurulumu :

 • Bağlantı şemasına bağlı kalarak ürün bağlantılarını yapınız.
 • Bilgisayar , Tablet yada Cep Telefonunuzun Kablosuz Ağ Tarama Kısmında " F5Zil " ismini bulup bağlanın. ( Default şifre : 12345678 dir )
 • Bilgisayar , tablet veya cep telefonunuzdan tarayıcı sayfanızı açın
 • Tarayıcı sayfanızın adres bölümüne " http://192.168.4.1 " adresi yazıp enter a basın 
 • Giriş yaptıktan sonra İş başı, mola, paydos saat zamanlarını ilgili yere girin 
 • Gün bölümünde programın çalışmasını istediğiniz günleri seçin 
 • Kaydet tuşuna basın ve çıkan uyarılara tamam diyin.
 • İlk kurulumda daha sonra Ayarlar bölümünde .Ürünün saat ve tarih ayarlarını güncelleyin ve kaydet tuşuna basın. Ürün kullanıma hazır

Detaylı Teknik Destek için +90 216 446 2 888 den bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İade & Değişim Şartları

Kişiye özel ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır. Kusurlu üretimlerde firmamız kusuru giderip tekrar ürününüzü göndermek ile yükümlüdür. Kusurlu ürünler firmamıza ulaşmasının ardından 7 iş günü içinde incelenir. Kusuru onaylanan ürünler en kısa sürede tekrar üretilerek tarafınıza gönderimi sağlanır.


Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.