Sepetim

Dahua Güvenlik Kamera Sistemleri

Dahua İp Kamera Sistemlerimiz

 

Kameralar güvenlik sektöründe, kayıt imkanı sunan ve birden fazla noktada etkili güvenlik seçeneği sunan cihazlardır. Dahua kamera modelleri ıp tarzı kamera kategorisinde etkili çözüm üretmektedir. Ip kameralar güvenliğin sağlanması açısından birinci sınıf çözüm seçeneği sunmaktadır. Güvenlik işlemlerinde kameralı sistemler hırsızların korkulu rüyası haline gelmiştir. Firmamız son teknoloji özelliğine sahip kameraları sisteme dahil edere. Mekansal anlamda güvenlik işlemlerinin daha kaliteli olması için çaba sarf etmektedir. Dahua kamera cihazları sistemin en önemli parçasıdır.

 

 Güvenlik Konusunda Maksimum Çözüm

 

 Pratik kullanım özelliğine sahip olan bu sistem, güvenlik görevlilerinin de işini kolaylaştırmaktadır. Ip Dahua kamera sistemi güvenlik görevlileri tarafından takip edilebilir. Bu sistem sayesinde sadece bir güvenlik görevlisiyle büyük yapılar kontrol altında tutulabilir. Fabrika güvenliğinde İp kamera sistemi tek bir merkezden kontrol edilebilir. Geçmişe dönük kayıtlar tek bir merkezden canlı olarak takip edilebilir. Bu etkili güvenlik sistemi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 

 Etkili ve Pratik Güvenlik Sistemleri

 

 Ev, fabrika, ofis, spor salonu ve okullarda ıp kamera sistemleri 24 saat güvenlik sağlamaktadır. 7/24 kayıt imkanı sunmaktadır. Kayıt işlemleri hırsızlık olaylarında polis için kolaylık sağlamaktadır. Özellikle eşgalin kısa sürede belirlenmesi ve hırsızın kısa sürede yakalanması ip kamera sistemleriyle hızlı ve pratiktir. Keşif işlemlerinde güvenlik sisteminin kurulacağı yerde yapılan incelemede en hassas konudur. Riskli bölgelerin baştan tespit edilmesi gerekir.. Bu hassas noktaların tespiti kurulumun en önemli konusunu teşkil etmektedir. Dahua ip kamera kablosuz özelliği ile kurulum daha pratiktir.

 

 Evinizi İş Yerinizi Her Yerden Takip Edin

 

 Bu sistem ofisinizi, fabrikanızı ve özel mekanlarınızı uzun süre güvenlik kordonuna alma imkanı sunmaktadır. Cepten ıp kamera kayıtlarını istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Tatilde, iş seyahatinde veya parkta iş yerinizi kontrol etmek için cepten Dahua ip kamera kameralara bağlanmanız yeterlidir. Uzaktan kontrol imkanı sunan İp kamera sistemi güvenlik noktası dışında güvenlik kamera kayıtlarının incelenmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

 Kamera Özelliği Önemlidir

 

 Bu kategoride kurulum işlemleri keşif işlemiyle başlamaktadır. Keşif işleminde önemli noktalar tespit edilmektedir. İnsan ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktaların yanı sıra gece hırsızların soygun için tercih edebileceği noktalar da keşif işlemi esnasında tespit edilmektedir. Profesyonel kameralı güvenlik işlemi profesyonel keşif hizmetiyle başlamaktadır. Dahua ip kamera cihazları profesyonel güvenlik sisteminin en önemli parçasıdır.

 

 İlk Adım Keşif Hizmeti

 

 Sistem kurulumu öncesinde ekibimiz proje oluşturma işlemi öncesi inceleme işlemi gerçekleştirmektedir. Keşif hizmetinin kaliteli olması kurulumun başarılı olmasında önemlidir ve bu konuda her zaman işin uzmanlarına ihtiyaç vardır. En iyi ip kamera seçenekleri içerisinde Dahua marka ilk sıralarda yer almaktadır. Bu kategoride en çok tercih edilen markalardan biridir.

 

 Profesyonel Cihazlar Bizde

 

 Kayıt imkanına sahip olan ve zom özelliği ile eşgal belirlemede oldukça etkili özelliklere sahip güvenlik kameraları günümüzün en çok tercih edilen güvenlik seçeneğidir. Yakın çekim imkanı sunan bu kameralar görüntü yakalamada etkili sonuç vermektedir. En iyi ip kamera cihazlarının en önemli özelliği görüntü yakalama ve çözünürlük konusunda maksimum seviyede olmasıdır.

 

 Güvenlik sisteminin kurulacağı yerde arka plan veya ön plan uygulaması güvenlik konusunun en önemli maddesini oluşturmaktadır. Arka planı netleştiren, ön planı netleştiren, hareketli nesneleri yakalayan, gece görüş özelliğine sahip kamera modelleri vardır. Çözünürlüğü maksimum seviyede kameralar güvenlik konusunda kaliteli sonuç vermektedir. En iyi ip kamera modellerinde aradığınız bu özellikler bir arada bulunmaktadır.

 

 Geceleri de Maksimum Koruma Sağlanmaktadır

 

 İnşaat alanlarında gece görüşlü özelliklere sahip olan Dahua ip kamera hırsızlık olaylarına karşı etkili koruma sağlamaktadır. Gece görüşü güvenlik sistemlerinde çok önemlidir. Hırsızlık olaylarının çoğunun gece gerçekleştiğini var sayarsak gece görüşlü kameraların önemini daha iyi anlarız. Gece görüşlü kameralar vücut ısısını dikkate alan termal kameralardır. Termal kameralar güvenlik noktasında bulunan monitörden takip edilerek bina güvenliğini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

 Bu kategoride görüntü yakalayan kameralar da oldukça önemlidir. Trafiğin hızlı olduğu yerlerde görüntü yakalama özelliğine sahip profesyonel ip kamera seçenekleri bu konuda kaliteli sonuç vermektedir. Hırsızlığın yoğun yaşandığı yerlerden biri de trafiğin yoğun olduğu kalabalık yerlerdir. Bu gibi yerlerde hırsızlık olaylarında hırsızlar hızlı hareket eder. İp kamera sistemi içerisindeki kameralar bu hareketli nesneleri kolaylıkla yakalayabilmektedir.

 

 Güvenlik Kamera Özelliği Önemlidir

 

 Güvenlik kamerası satışı ve servisi gibi konularda ekibimiz 7/24 destek sunmaktadır. Kamera cihazları için yeni nesil yöntemleri  ilk aşamada tercih eden şirketimiz güvenlik konusunda yeni nesil cihazları ön planda değerlendirmektedir.

 

 En iyi ip kamera konusunda çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız bu konuda profesyonel kameraları ilk aşamada listenin ilk sırasına not etmektedir. Kamera tercihinde güvenliğin sağlanacağı mekanın genel özellikleri belirleyici rol oynamaktadır. Gece güvenliği ön planda olan yerlerde gece görüş özelliği önemlidir. Gece görüş özelliği olan cihazları bu kategoride sisteme dahil ediyoruz.

 

 Ip kamera sistemlerinde kamera sayısı artırılabilir. Korumaya alınan mekanın bütün her yerine ip kamera sistemi yerleştirebilir. Sistemin kullanışlı özelliği ve cepten takip edilebilir özelliği bu sisteme olan ilgiyi artırmış durumdadır.

 

 Güvenlik Kamera Fiyatları

 

 Fiyatlandırma işleminde cihazın modeli, sistemin genel özellikleri ve kullanılan kamera sayısı gibi etkenler belirleyicidir. Dahua kamera fiyatları, zom özelliği, gece görüş özelliği, hareketli nesne seçiciliği ve çözünürlük özelliği bakımından farklılık arz etmektedir. Sistemin kurulumunda tercih edilen bu kameraların genel özelliği fiyatı doğrudan etkileyen bir konudur.

 

 Ücretsiz keşif hizmetimiz esnasında yapılan inceleme sonunda Dahua kamera fiyatları göz önüne alınmaktadır. Oluşturulan projede kullanılacak kamera sayısı ve lokasyonu gibi konular açıklığa kavuşmaktadır. Dahua kamera fiyatları kategorisinde müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

 

 Tavsiye Edilen İp Kameralar

 

 Profesyonel cihaz kategorisinde Dahua marka ilk sırada yer alan markalardan biridir. İp kamera tavsiye aramalarında bu marka tavsiye edilmektedir.

 

 Uygun fiyat seçeneği, servis imkanı, bir kamerada olması gereken özelliklerdendir. Bu özelliklere sahip  olması bu markaya olan ilgili artırmaktadır. İp kamera tavsiye konusunda da firma olarak Dahua’yı tavsiye ediyoruz.

 

 Ev , iş yerinde ve birçok mekanda ip kamera tavsiye konusunda ürünlerimiz tercih edilen seçenekler içerisindedir. Firma olarak önceliğimiz kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerini tavsiye ederiz. Yedek parça sorunu olmayan kameralar tavsiye kategorisinde ilk sırada yer almaktadır.

 

Listelenecek bir ürün yok