İP Kamera Sistemleri Modelleri ve En Uygun Fiyatları İstanbul | F5 Market , Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve Kablosuz Kamera Fiyatları | F5Market , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
İP Kamera Sistemleri Modelleri ve En Uygun Fiyatları İstanbul | F5 Market , Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve Kablosuz Kamera Fiyatları | F5Market , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Ip Kamera Nedir?


Yayın Tarihi: 10.05.2019 12:07 Güncellenme Tarihi: 10.05.2019 12:08
İP Güvenlik Sistemleri
Ip Kamera Nedir?

Ip Kamera Nedir?

 

IP kamera sistemleri günümüzde en çok tercih edilen kamera sistemleridir. IP kamera sistemlerinin çalışma prensibi, üzerinde bulunan sensörlerin anlık olarak görüntü aktarımı şeklindedir.

 

 Kayıt altına alınan tüm görüntüler dijital veriye çevrilmektedir. Kullanılan ağın yardımı ile anında yetki verilmiş olan cihaza aktarılmaktadır. IP kamera İstanbul ilinde kolaylıkla bulunabilir ve çok uygun fiyatlara satın alınabilir. IP kameralar çok gelişmiş kamera sistemleridir ve hareket algılama özelliği bulunmaktadır.

 

 IP Kamera Özellikleri

 

 IP kamera İstanbul içinde en çok talep gören modeldir. Özellikle iş yerlerinde hırsızlık, alarm, yangın gibi sorunları önleme gibi çeşitli nedenlerle tercih edilmektedir. IP kameraların kablolu ve kablosuz seçenekleri de bulunmaktadır.

 

 Kullanılacak mekanın büyüklüğüne göre istenen sayıda kamera yerleştirilebilir. Hem görüntü hem ses yakalama özelliği ile tüm veriyi istenen cihaza aktarmaktadır. IP kamera İstanbul ilinden başka pek çok ile kargolanabilir ve kolayca kurulumu sağlanabilir.

 

 Bakım masraflarının çok düşük olması ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde ip kameralar en çok tercih edilen modellerdendir. Ayrıca yüksek görüntü ve ses kalitesi ile hiçbir detayı kaçırmadan tüm veriye kolayca ulaşılabilmektedir.

,