Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
BLOG
Yayın Tarihi : 04.09.2019 15:36 | Güncellenme Tarihi : 04.05.2020 12:52 | Bebek Güvenlik Sistemleri
Bebek Telsizi Bebek Kamerası Hakkında Herşey

Bebek Telsizleri & Bebek Kameraları ile Anlık Güvenlik

 

Anneler, yeni doğmuş bebekleri için endişelenirler. Sürekli uyanık olup olmadıklarını kontrol etmek ister ve ağladıklarında bebeklerinin yanında olmak isterler. Ne yazık ki bebeğin uyuduğu oda ile annenin bulunduğu mekan arasında mekik dokuması yorucu olur. Bebek telsizi sayesinde anneler artık çok daha rahat, bebekler de güvende. Bebek telsizi sayesinde bebeğinizi güvenle takip etmek için sadece telsizlerden birine ihtiyacınız var. İki telsiz halinde gönderilen dinleme cihazlarının birini bebeğin uyuduğu odaya koyabilir, diğerini yanınıza alabilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz her ağladığında veya ses çıkardığında anında haberdar olabilirsiniz. www.f5market.com/ üzerinden satın alabileceğiniz bebek telsizleri sayesinde günün büyük bölümünde rahat edebilirsiniz.

 Annelerin Kaygıları Azalıyor

 Asıl kaygınız bebeğiniz uyandığında duymanızsa bebek telsizi işe yarayacaktır. Bu bebek telsizleri boyut olarak daha küçük ve daha ucuz olma eğilimindedir. Ayrıca, internetinize bağlanan bir video kamera alırsanız, kamerayı dadı kamerası olarak kullanabilir ve evden uzakta olduğunuzda bile bebeğinizin videosunu kontrol edebilirsiniz. Motorola bebek telsizi gibi hareket tabanlı bebek telsizleri, bebeğinizin kalp atış hızını, hareketini, solunum, cilt ısısını ve uyku kalitesini izlemek için tasarlanmıştır.

 Bebek Telsizi Kullanmanın Faydaları

 Bir bebek telsiziyle, uyku saatinde veya gece boyunca işlerinizi aksatmadan sürdürmeye devam edebilirsiniz. Genel olarak, Weewell bebek telsizi tarafından sağlanan bir numaralı avantaj, gönül rahatlığıdır, bunu takiben güvenlik ve rahatlığın yararları yakından takip edilir. Ayrıca, evler ve alışkanlıklar değişkenlik gösterdiğinden, bebek telsizinin okul öncesi çocuğunuzun uykuya dalma, oyun süresini takip etme veya hatta evcil hayvanınızın sesini takip etme gibi ek kullanım alanları da olabilir. Weewell bebek telsizi için menzil, açıklık ve asgari girişim göz önünde bulundurulması gereken faktörlerdir. Sık sık uzakta olan ebeveynler bile Weewell bebek telsizi sayesinde bebeğiyle aynı odadaymış hissine kapılabilirler.

 Bebeğinizden Anlık Haberdar Olun

 Bebek telsizleri sayesinde bebeğiniz uyandığı andan itibaren yanı başında olabilirsiniz. Özellikle bebeğine tek başına bakan anneler için uygun birer seçenek oluşturan Motorola bebek telsizi ürünleri annelerin içinin rahat olmasını sağlar. Anne, anında bebeğinin yanında olurken bebek de yanında olan annesi sayesinde huzur bulur. Motorola bebek telsizi sayesinde anne, gün içerisinde ev işlerini gönül rahatlığıyla yapabilir, hatta komşusuna kahve içmeye dahi gidebilir. Geniş menzilli bebek telsizleri sayesinde büyük kolaylık sağlayan telsizler işlev dışı kaldıklarında farklı amaçlar için de kullanılabilirler. Annelerin hayatını kolaylaştıran, bebeklerin de annelerine duyduğu güven duygusunu pekiştiren telsizler sayesinde zamanınızın çoğu bebeğinizi kontrol etmek yerine yapmanız gereken işlerle geçecek.

Bebek telsizi, Bebek kameraları ve bebek güvenlik sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyatlarını öğrenmek için için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 Bebek Koruma Paneli

 Bebek güvenlik sistemlerinin içerisinde bulunan görüntülü ve işitsel odaklı telsiz ve diğer sistemlerde verici uygulandığında, bebek ağladığında anında koruma sağlayan sistemde otomatik olarak aktif hale gelir. Vericiler küçük, hafif, hipoalerjeniktir ve yeniden kullanıma uygundur. Titreşime duyarlı olan bebek güvenlik sistemleri çocuğun hassas cildine karşı yumuşak ve rahattır. Sistem, bir elektrik kesintisi sırasında bile bir bilgisayar sistemi arızası durumunda koruma sağlamaya devam eder. HD video kalitesi, iki yönlü ses, canlı yayın, ücretsiz bulut kaydı ve anlık uyarılarla bebek güvenlik sistemleri, her açıdan sevdiklerinizi izlemenizi sağlar.

 İnternet Bağlantısı Olan Her Yerden Erişim

 Bebek güvenlik sistemleri bebeği bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinde internet bağlantısı olan herhangi bir yerden görme imkanı sunar. Her şeyin yolunda gittiğini bilmek, ebeveynlere huzur verecektir. Geniş yayılma alanı ve dijital teknolojisi sayesinde, ebeveynler bebeği ekranlarında iyi görüntü kalitesi ve sıfır parazitle görebiliyor. Bebek güvenlik sistemleri bünyesinde bulunan titreşimli işlev, ebeveynlerin sessizliğe ihtiyaç duyduğu veya gürültülü ortamlar için idealdir. İşitme sorunu olan insanlar için çok faydalıdır. Birden fazla konumlu yakınlaştırma özelliği sayesinde bebeği tam olarak görebilirsiniz. Ekranda yakınlaştırmanın uygulanacağı kadranı seçebilirsiniz.

 Bebeğinizi Dinleyebilir ve konuşabilirsiniz

 Bebek güvenlik sistemlerinin iki yönlü teknolojisi bebeği dinlemenize izin verir, aynı zamanda hem ebeveynlerin onunla konuşup şarkı söylemesini dahi sağlar. Oda tamamen karanlık olsa bile bebeğinizi izlemek için gece görüşüne sahip olan sistemler düşük emisyon ve minimum enerji tüketimine sahiptir. Sistemlerde bulunan özel uygulama ile bilgisayarınızı, tabletinizi veya akıllı telefonunuzu kullanarak bebeğinizi her yerden izleyebilirsiniz. Kullanımı kolay ve her yere götürebilecek yüksek kaliteli bir bebek güvenlik sistemleri isteyen ebeveynler için en uygun olan seçenekleri www.f5market.com/ üzerinden inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Bebek Kameraları İle Anneler Huzurlu

Küçük çocuğunuzun yanında olamayacağınız zaman, geniş yelpazedeki video bebek kameraları ile bebeğinizin her hareketini dikkatli bir şekilde izleyebilirsiniz. www.f5market.com/ adresinde sunulan birçok modelde, geniş LCD renkli ekranlar, kayıt seçenekleri, gece görüşü ve 24 saat pil ömrü ile farklı fonksiyonların bulunduğu bebek kameraları sizi ve çocuğunuzu birbirine bağlı tutmak için iki yönlü iletişim özelliği bulunur.

 İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Özellikler

 Bebek kameraları ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Kutudan çıkarmaya hazır ve şarj başına sekiz saate kadar dayanan kameralar değiştirilebilir bir mercek sistemine sahiptir; normal bir mercek ve bir optik yakınlaştırma merceği birlikte gelir ve ayrıca ayrı olarak satın alabileceğiniz geniş açılı bir mercek de vardır. Bebek kameraları seçeneklerini en iyi seçenek yapan şey ise alarm işlevi, iki yönlü konuşma, gece görüşü ve uzaktan kumandalı termometre gibi harika özelliklerdir.

 Yüksek Kalitede Bebek Kamerası

 Hem gündüz hem de gece koşullarında video görüntüsünün çok yüksek kalitede olmasını sağlayan bebek kameraları ses düzeyi bakımından da kalitelidir. İki yönlü interkom sistemi bebeğinizle konuşmanıza veya yataktan kalkmadan ninni söylemenize izin verir. Ayrıca fişe takılı olmadığında geniş bir kullanım alanı ve iyi bir batarya ömrü de bulunur. Piyasada en çok tercih edilen bebek kamerası markası arasında Weewell bebek kamera sistemleri bulunur. İhtiyaca göre özel çözümler üreten marka uzaktan ayarlanabilir özellikleri sayesinde tercih edilir. Zoom kamera, entegre iki yönlü ses interkom sistemi, bebek odası sıcaklık monitörü, yalnızca dijital ses ve şifreli kablosuz iletişim yeteneğine sahip olan Weewell bebek kamera yukarı ve aşağı döndürülebilir.

 Kullanıcı Dostu ve İşlevsel Kameralar

 Oldukça güvenilir bir bebek kamera sistemi sunan weewell bebek kamera sistemlerinde taşınabilirlik ve pil ömrüne karşı ekran boyutu mükemmel bir dengededir. Güvenilirlik, kalite, kullanım kolaylığı sağlayan monitörler uzaktan bağlantı yoluyla da kullanılabilir. Ebeveynler tarafından tercih edilen bir başka kamera markası ise Motorola bebek kameraları seçeneğidir. Doğrudan yüksek çözünürlüklü dijital video ve dijital ses akışı sağlayan kameralar telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere akıllı cihazlar için kullanılabilir.  Motorola bebek kameraları bunu, evinizin internet sistemine bağlayarak ve mevcut yönlendiricinizden doğrudan video akışı yaparak gerçekleştirir. Bu, herhangi bir yere gidebileceğiniz ve hala çocuk odasından video akışı alabileceğiniz anlamına gelir.  Motorola bebek kameraları sisteminde bulunan yakınlaştırma özelliği sayesinde bebeğinizi daha net görebiliyorsunuz. Duvara monte edilebilen özelliği sayesinde bebeğinizin hareketlerinden etkilenmeyen kameralar bebeğiniz için ideal bir tepe noktası sağlar.

Bebek telsizi, Bebek kameraları ve bebek güvenlik sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyatlarını öğrenmek için için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

Tavsiye Edilen Ürünler
Sipariş İçin (0)543 446 2 888
Satış Fiyatı

267,86 TL

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu