Bebek Güvenlik Sistemleri , Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve Kablosuz Kamera Fiyatları | F5Market , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Bebek Güvenlik Sistemleri , Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve Kablosuz Kamera Fiyatları | F5Market , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Bebek Güvenlik Sistemleri


Yayın Tarihi: 02.11.2018 12:39 Güncellenme Tarihi: 18.03.2019 09:17
Bebek Güvenlik Sistemleri
Bebek Güvenlik Sistemleri

BEBEK GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Bebek güvenlik sistemleri, bebeğinizi 7/24 sesli ve görüntülü kontrol edebilmenizi sağlayan Bebek Güvenlik Ekipmanlarıdır. Bebeğinizin yanında olamadığınız zamanlarda onlarla sesli ve görüntülü iletişim kurmanızı sağlayan Bebek Güvenlik ekipmanları; Bebek Kameraları ve Bebek Telsizleri olmak üzere 2 ayrı ana başlıkta incelenebilir.

BEBEK KAMERALARI

Bebek kameraları; bebeğinizin yanında olamadığınız zamanlarda onları izleme imkanı sunan kameralardır. Bu kameraların bazı modelleri kamera ile birlikte gelen Bebek Monitörüne sahiptir. Bebek monitörü kablosuz bir şekilde kameraya bağlanır ve kablosuz görüntü aktarımı sağlar. Bebek monitörüne sahip olmayan modeller ise kamera üreticisinin mobil uygulaması ile internet üzerinden kameraya bağlanır ve mobil aygıtınıza görüntü aktarımı sağlar. Bu kameraların bazı modelleri ise aynı anda birer Görüntülü Bebek Telsizidir. HD ve net görüntü aktarımının yanı sıra, kamera üzerinde bulunan mikrofon ve hoperlör sayesinde bebeğiniz ile çift yönlü hem sesli hem görüntülü iletişim sağlayabilirsiniz. Gece veya ışığın yetersiz olduğu durumlarda gece görüşlü bebek kameraları bebeğinizi izleme imkanı sunmaya devam eder. Destekleyen modellerde kameranızın açısını uzaktan değiştirebilir, sağa veya sola çevirebilir ve uzaklaşma/yakınlaşma yapabilirsiniz. Bebek kameraları ile ilgili daha detaylı bilgi ve Bebek Kamerası Fiyatlarını öğrenmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. 

 

BEBEK TELSİZLERİ

Bebek telsizleri; ebeveyn ve bebek ünitesi olmak üzere iki parçadan oluşur. Bebek ünitesi bebeğinizin odasında bulunur ve ağlama sesi veya bebeğiniz herhangi bir sesli uyarıda bulunduğunda anında ebeveyn ünitesine ileterek sizi bilgilendirir. Bebek telsizleri çift yönlü iletişimi destekler ve sesiniz ile bebeğinizi sakinleştirme veya onunla konuşma imkanı sunar. Bebek telsizleri hakkında daha detaylı bilgi ve Bebek Telsizi Fiyatlarını öğrenmek için için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

,