Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır , Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve Kablosuz Kamera Fiyatları | F5Market , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır , Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve Kablosuz Kamera Fiyatları | F5Market , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır


Yayın Tarihi: 20.03.2019 09:58 Güncellenme Tarihi: 20.03.2019 10:01
Güvenlik Kameraları
Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır

Akıllı Ev Sistemleri

 

Isıtma, aydınlatma gibi ihtiyaçların uzaktan yönetilebilmesine olanak sunan teknoloji sistemidir. Hayatı kolaylaştıran sistem, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan rahatlıkla uzaktan kontrol ve idare edilebilir.

 

 Kullanım Alanları

 Evlerde bulunan alarm sisteminden kombiye, kahve makinesinden garaj kapısına kadar kontrol ve idare edebileceğiniz geniş bir alana sahiptir. Açık unutulan lambayı akıllı ev sistemleri sayesinde herhangi bir yerden kolayca kapatabilirsiniz.

 Enerji sarfiyatını düşüren, güvenliği arttıran akıllı ev sistemleri sayesinde yaşam daha konforlu hale gelmektedir.

 Nasıl Çalışır?

 Zaman ayarlı olarak çalışabilir. Örneğin önceden belirlenen zamanda panjurların, aydınlatmanın açılması ya da kapanması gibi…Tetikleyici durumlarda çalışabilir. Bir butona basıldığında, bir hareket algılandığında şeklinde akıllı ev sistemleri ayarlanabilir. Örneğin oda kapısı açıldığında odanın lambasının yakılmasını sağlayabilirsiniz.Bu ayarlar tamamen sizin kontrolünüzde olacaktır.

 Evden ya da dünyanın herhangi bir yerinden internet bağlantısıyla tüm kontroller ve idarenin yapılması mümkündür.

 Açık bırakılan su, gaz, elektrik, kamera gibi sistemler her hangi bir yerden kapatılabilir ya da tekrar devreye sokulabilir.Bu otomasyon sistemi kullanılarak zamandan ve enerjiden tasarruf ederken, büyük oranda konfor ve güvenlik sağlamaktadır.

,