Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
Telefonla Sipariş 02164462888
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Güvenlik Kamerası Seti

Güvenlik Kamerası Set İçerikleri

Güvenlik Kamera Setleri Kayıt Cihazları

Güvenlik Kamerası Setleri

F5market.com kullanımı kolay ve birbirine tümüyle entegre güvenlik kamera seti sunmaktadır. Tüm parçaların uyumluk kontrolünden geçilmiş ihtiyaca göre özel olarak oluşturulan bu setlerin içeriği dinamik olarak değiştirilebilmektedir. Tamamen özgün olarak oluşturulan 1 li güvenlik kamera setlerinden 32 ve 64  lü güvenlik kamera setine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Eviniz ve işyerinizin güvenliğini sağlamada en büyük yardımcınız olacak bu ürünleri set olarak daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Dilerseniz 2 MP  güvenlik kamera seti dilerseniz 5 mp güvenlik kamera seti seçimini yapıp isteğinize göre yapılandırma imkanı sunuyoruz. Yeni nesil HDCVI , AH ,ve Ip  kameraları kullanarak tamamen size özgü setler oluşturabilirsiniz. Gelişmiş varyant modellerimiz ile 7x24 çalışabilen ve resmi distribütör garantili diskler , her türlü testlerden başarı ile geçmiş CCTV kablolar , Kamera adaptörleri ve konnektör elemanlarını set içeriğinden seçenek olarak satınalabilirsiniz. Her biri kendi alanında lider markaların tümleşik yeni teknolojiler ile donatılmış ürünlerinin bulunduğu güvenlik kamera set lerimiz 2 yıl garantilidir. Ev ve iş yerinizin güvenliği için  vageçilmez güvenlik katmanlarından olan güvenlik kamera sistemini dilerseniz ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetimizden faydalanarak eviniz ve iş yerinizin ihtiyacı olan aksamları belirleyip tekliflendirebiliriz. F5market.com dan alacağınız kamera setleri kullanımı ve montaj işlemi tamamen kullanıcı dostu olarak tasarlanan ürünlerden oluşur. Sabit ip gerektirmeyen cepten izleme teknolojisi ile iki adımda telefonunuzu ev ve işyeri güvenlik sisteminize entegre edip dilediğiniz yerden güvenik sisteminize hükmedip her olayı anında müdahale edebilirsiniz. İyi bir güvenlik kamera seti nin taşıması gereken tüm özelliklere sahip setlerimiz için güvenlik danışmanlarımızdan da detaylı bilgi alabilrsiniz.

Güvenlik Kamerası Set İçerikleri

Genel olarak setlerimiz HD  kamera 2 mp çözünürlüğe sahip 3,6 mm lens yada 2,8 mm lens  bulunan garantili ürünlerden oluşmaktadır. Her türlü zor şarlarda stabil çalışan ve gerekli sertifikasyona sahip dış ortam kameralarımız ile 7x24 güvenlik sağlayabilirsiniz. Kameralarımızda bulunan dahili ir led ler sayesinde gece ve karanlık ortamlarda görüntü oluşması için ihtiyaç duyulan aydınlatma sağlanmaktadır. Bu işlen yeni nesil otomotik IR Cut sayesinde tamamen otomotik gerçekleşir. Gece bile net görüntü alabillen HD kameralarımız IR ledler ile donatılmış olarak hazır halde sunulmaktadır. İhtiyacınıza göre bu ürünlerin bir kısmını bullet ( dış ortam ) Dome ( iç ortam ) olarak düzenleyip sipariş geçebilirsiniz. Kameralarımızda dahili olarak Wdr ve BLC teknolojileri bulunmaktadır. Bu teknolojiler sayesinde arka planda belirlenen parkalık ve ışıkları görüntü netliğini bozmayacak şekilde azaltma / çoğaltma işlemlerini otomotik yapmaktadır. Kameralarımızda bulunan H264 ,H265, H265+ sıkıştırma formatlarımız ile kaydedilen görüntüleri alternatif ürünlere göre daha net ve daha küçük boyutlarda kaydedip depolama alınını ömrünü uzatır. Güvenlik Kamera setlerimizin çoğu HDCVI teknolojisini destekler. HDCVI teknolojisi sayesinde bir koaksiyel kablo üzerinden aynı anda dört farklı sinyal ( ses,video,data ve enerji) iletimli yapılabilmektedir.  Bu sayesde yüksek çöznürlüklü ( 4K ) video kalitesi sunar. Dilerseniz uyumlu bir DVR kayıt cihazı ile POC teknolojisinden faydalanıp aynı hat üzerinde enerji beslemede yapılabilir.  HDCVI teknolojisi ile koaksiyel kablo kullanarak daha uzun mesafelere sinyaller taşınabilir. 

Güvenlik Kamera Setleri Kayıt Cihazları

Satınalmayı düşündüğünüz yada ihtiyaç duyduğunuz kamera sayısına göre aldığınız ürüne birebir uyumlu ve garantili DVR kayıt cihazları otomotik olarak sisteme entegre edilmiş olur.  Yeni teknolojiler ile donatılmış DVR kayıt cihazlarını kurulum ve montajını iki kısa adımla gerçekleştirebilirsiniz. içerisinde dahili olarak gelen kendine özgün yazılımı ile kayıt çözünürlüğü, hareket anında kayıt ( motion dedection)  ve belirli zamanlara göre kayıt takvimleri oluşturarak maximum kayıt sürelerine ulaşabilirsiniz. Yazılım içerisinde ev ve işyeri güvenliğiniz için planladığınız kullanıcı yetkilendirmeleri ile sistemini tam koruma altına alabilirsiniz. Set içerisinde size sunulan kayıt cihazlarından geriye dönük olay kaydı, hareket kaydı gibi gelişmiş playback seçeneklerini kullanabilirsiniz. Güve.nlik kamera Set lerimizde bulunan DVR kayıt cihazlarının hepsi ücretsiz mobil uygulama android ve ios yazılımı mevcuttur. Cihaz üzerinde ağ ayarlarını gerekli ayarlamalarını yapıp tüm olayları e mail olarak alabilirsiniz. Bu sayede sabit IP gerektirmeden dilediğiniz yerden ücretsiz mobil uygulaması ile görüntüleri izleyebilir ve geriye dönük kayıtlara bakabilirsiniz. Genel yapıss ile dayanıklı malzemeden üretilmiş DVR kayıt cihazlarımız 7x24 çalışma esasına göre dizayn edilmiştir. Her türlü fiziksel saldırıya karşı dayanıklı kasası ile tam bir koruma sağlar.

Güvenlik Kamera Setleri Diskleri

Güvenlik kamera setlerimizin içerisinde istediğiniz süreye göre geniş kapsamlı diskler entegre edebilirsiniz. f5market.com da bulunan hali hazırda güvenlik diskleri uzun ömürlü çalışma performansı ve güvenlik kamera sistemlerine tam uyumluluğu ile sisteminizin ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır. Güvenlik disklerini diğer diskler den ayıran en belirgin özellikler yoğun iş yüklerinde kesintisiz video yayını sağlama yetenekleridir. Dahil olarak barındırdığı Raid Rapid Rebuild teknolojisi ile geleneksel disklere göre üç kat daha hızlı raid performansı sunar. Tümleşik olarak RV sensörleri sayesinde birden fazla disk yapılandırmasında performans koruması sağlayarak daha fazla depolama ve kayıt günü sunar. Ata akış desteği ile sürekli akan yayınlar için 64 adet yüksek çözünürlüklü kameraya kadar destek verir. Bir milyon saat arıza oranı ile uzun ömürlü kayıt güvenliği sağlar. Fiziksel yapısı ile güvenlik kamera sistemlerinde fiziki koşullara dayanıklıdır. Bu da saha güvenirliğini artırır.  Dilerseniz ilave garanti seçenekleri ile yapay zeka temelli disklerde Rescue Veri kurtarma seçeneklerini kullanıp veri koruması yapabilirsiniz. 6 GB/sn arabirim ile hızlı veri akışı sağlar. Bu diskler 3 yıl sınırlı garanti sınar. İstediğiniz kayıt süresine göre güvenlik kamerası setlerimizin içeriğinde bulunan güvenlik disk lerini değiştirebilirsiniz.  Talep edilen kayıt süresi hesapları güvenlik danışmanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Güvenlik Kamerası Setlerin Garantisi

Güvenlik Kamera setlerimizdeki tüm aktif ürünleri 2 yıl distribütör garantisi altındadır. Her hangi sorunda ürünleri tarafımıza yada dilerseniz üretici firmaya gönderebilirsiniz. Arızalı ürününüzün tespiti için önceden teknik servisimizi arayıp tam arıza tespiti yaptırabilirsiniz.Ürün gönderimi yaparken ürünleri aldığınız fatura suretini kargo paketine ilave edin. Ürünler tarafımıza ulaştığında gerekli teknik inceleme yapılıp ilgili servise yönlendirilir. İlgili servisteki tamir ve bakım süreci tarafımızdan kontrol edilip f5market.com da size ayrılan üyelik bölümünde güncele olarak tutulur. Almış olduğunuz ürünlerin fiziki olarak yıpranmaması ver darbe olmaması gerekmektedir. Her türlü enerji hataları ve fiziksek hatalar ( kablo kesiği vb.. ) garanti kapsamı dışındadır. 

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et