Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
Telefonla Sipariş 02164462888
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera fiyatları

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Sipariş İçin (0) 216 446 2 888
Satış Fiyatı

1.200,73 TL

Sipariş İçin (0) 216 446 2 888
Satış Fiyatı

206,50 TL

Sipariş İçin (0) 216 446 2 888
Satış Fiyatı

720,61 TL

AHD Güvenlik Sistemleri

            Ahd kameralar ve kayıt cihazları ile beraber ahd güvenlik sistemleri satışta yer almaktadır. Kendi içerisinde teknik özellikleri baz alınarak onlarca çeşidi bulunmaktadır. Bu modellerin garanti süreleri iki yıl ile dört yıl arasında değişmektedir. Uzun ömürlü, rahat ve teknoloji destekli bu ürünler güvenliğini ön planda tutan iş yerleri için de ideal standartlara sahiptir....

 Gece Görüşlü Ahd Kameralar ve Genel Özellikleri
            Gece görüşlü kameralar ahd güvenlik sistemleri kategorisinde yer alan yenilikçi cihazlardır. Sadece gündüzleri değil geceleri de berrak ve net bir görüntü kalitesi ihtiva eder. 52db'lik sinyal gücüyle talep edilen hızlı kullanımı alıcılara sunmaktadır. Maksimum 3 M haznesine sahip çözünürlüğe sahiptir. Çoklu kırpma akışı özelliği de bulunmaktadır. Sis giderme özelliği sayesinde dış mekanlarda da güvenli bir şekilde değerlendirilebilir. Görüntüleri sesleri ile birlikte çekmektedir. İçerisinde hem IP66 hem de IK10 bulunmaktadır. Bu da çift yönlü ses desteği almasını olanaklı hale getirmektedir. Garanti süresi 24 olan bu kameralar hem iç hem de dış mekanlarda tercihe bağlı olarak kullanılabilir.

 Bullet Ahd Kameralar ve Teknik Özellikleri
            Alıcılar demo görüşlerini izledikten sonra bullet ahd güvenlik sistemleri ürünleri arasından bir seçim yapabilir. Geniş açısının yanı sıra yakın çekim yapma olanağı da bulunmaktadır. Pikselli yapısı sayesinde görüntü üzerinde zoom yapma fırsatı da sunulmaktadır. Bu kameralar da diğerleri gibi iki yıllık garanti kapsamındadır. Dış yüzeyinde kullanılan alüminyum malzemesi bu kameraların dış etkilere karşı ekstra korunaklı olmasını sağlıyor.

 Dvr Kayıt Cihazları ve Çeşitleri
            Alıcılar kameralar dışında kayıt cihazlarını da aynı kategoriye giriş yaparak inceleyebilir. En uygun fiyatlı olan versiyonları 4 kanala sahiptir. Fiyat arttıkça kanal sayısı da artmaktadır. Bu alanda üretilen kayıt cihazlarının en üst kanal sayısı 32'dir. Getirilen yeni özelliklerden biri de lite modunun aktif hale getirilmesidir. Kaç adet kanal varsa her biri BNC ara yüzünde yer almaktadır. HDTV girişini desteklediği için bir kablo vasıtasıyla kaydedilen görüntülerin tamamı televizyona aktarılabilir. Görüntü kalitesi 720p ve 1080p olarak ayarlanabilir. Ses girişi kullanılarak çift yönlü ses akışını da olanaklı hale getiren cihazlardır.

Devamını Oku 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et